مرکز آموزش و خدمات کاشت ناخن در تهران

تلفن همراه: تلفن ثابت:آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی در تهران

آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی در تهران

کاشت ناخن یعنی چی؟

کاشت ناخن یک نوع آرایش نوین و تزیین ناخن می‌باشد که چند سالی است در این رواج پیدا کرده است.برای انجام پروسه کاشت ناخن با استفاده از مواد مخصوص کاشت و به چند روش ، بر روی ناخن های طبیعی یک ناخن به شکل مصنوعی طراحی و ایجاد میشود . ماندگاری کاشت ناخن در صورت رعایت نکات لازم و مراقبت و نگهداری ، حداقل یک ماه بر روی ناخن ها می ماند و با بلندتر شدن ناخن ، انتهای ناخن سفید رنگ میشود که در این موقع بهتر است  برای ترمیم کاشت ناخن به ناخن کار  مراجعه شود . این مدت قبل از یک ماه باید انجام شود.

آیا در ایران برای آموزش کاشت ناخن مدرک داده میشود؟

مدرک بین المللی کاشت ناخن در چه کشور هایی معتبر است؟

در ایران برای کاشت ناخن از طرف فنی و حرفه ای مجوز داده نمیشود و نظر ما بر این است که با توجه به نکات شرعی  این مجوز داده نمیشود و شاید علت های دیگری باعث صادر نکردن مجوز کاشت ناخن باشد که ما نمیدانیم. ولی برای آرایشگر ناخن و پدیکور و مانیکور هم آموزش داده میشود و هم مجوز صادر میشود .

بهترین مرکز آموزش کاشت ناخن در تهران کجاست ؟

برای پیدا کردن بهترین مرکز آموزش کاشت ناخن در تهران و دیگر شهرستانها بهترین راه مذاکره با ناخن کاران و آموزشگاه ها میباشد که که قبل از شروع دوره ها باید با مربی صحبت بکنید که مدت آموزش چند ماه یا چند جلسه ، چند ساعت و …. میباشد؟ کیفیت کلاس هارا جویا شوید که تا چه حدی میباشد؟  بعد از آموزش قادر به انجام چند نوع کاشت ناخن خواهید بود؟ آیا بعد از آموزش پشتیبانی خواهند داشت که رفع اشکال بکنید ؟ و ..

ولی ما در این سایت و سایت ناخن کار بهترین ناخن کار ها و آموزشگاه هایی که کاشت ناخن را آموزش میدهند لیست کرده ایم با مراجعه و تماس با این مراکز بهترین مرکز را با توجه به محل سکونت خود پیدا کنید.

هزینه آموزش کاشت ناخن چقدر میباشد؟

هزینه آموزش کاشت ناخن برای مبتدی ها از یک میلیون تومان تا یک میلیون و پانصد هزار تومان متغیر میباشد . هر چه قدر ناخن کار بهتر آموزش دهد بالطبع  قیمت آموزش بالاتر میباشد . بیشتر مراکز کاشت ناخن را یک میلیون و پانصدهزار تومان آموزش میدهند. بعضی افراد هم هستند که کمتر آموزش میدهند ولی به نظر میرسد آموزش هاشون خوب نباشد . شما با این هزینه یک مدرک آرایشگر ناخن را هم از اموزشگاه و فنی و حرفه ای باید دریافت کنید .

آموزش کاشت ناخن ، آموزشگاه کاشت ناخن ، قیمت آموزش کاشت ناخن ، کاشت ناخن بدون تیپ ، کاشت ناخن بچه گانه ، کاشت ناخن رنگ مات ، کاشت ناخن رنگ بنفش ، کاشت ناخن رنگ کالباسی ، کاشت ناخن کروم ، کاشت ناخن بلک لایت ، کاشت ناخن بلوبری ، کاشت ناخن بلوار ابوذر ، کاشت ناخن عاطفه ، کاشت ناخن تهران

آموزش کاشت ناخن با مدرک فنی و حرفه ای در تهران

ایا کاشت ناخن شغل خوبی است؟

کاشت ناخن برای بانوان بهترین شغل میباشد; چون با خانم ها سروکار دارید در ارایشگاه ها و سالن های زیبایی و اموزشگاه های آرایشگری میتوانید کار کنید. حتی در خانه هم میتوانید کاشت ناخن انجام دهید . با یادگیری انواع مختلف دیزاین ها و کاشت ها و ایده پردازی ، میتوانید به بهترین ناخن کار تبدیل شوید و از این راه درآمد خوبی کسب کنید .

آموزش کاشت ناخن در تهران

درآمد کاشت ناخن ماهانه چقدر است؟

درآمد کاشت ناخن اوایل کارتون خیلی کم میباشد ولی با پشتکار و استمرار در این کار ، و با تمرین و کار زیاد و با سابقه دار شدن در این حرفه ، به مرور زمان درآمدتان بیشتر خواهد شد . برای ترمیم کاشت ناخن درآمد خواهید داشت . از آموزش کاشت ناخن درآمد خواهید داشت . از مشتری های جدید کاشت ناخن هم درآمد زایی خواهید داشت و …

آموزش کاشت ناخن چند مدت طول میکشد؟

آموزش کاشت ناخن نباید هر روز باشد حداقل هفته ای دو جلسه یا سه جلسه باید باشد تا هنرجو فرصت تمرین را داشته باشد . آموزشگاه های آرایشگری ، تعداد جلسات زیادی برای آموزش کاشت ناخن وقت میذارند و حداقل باید بیشتز از یک ماه طول بکشد ولی ناخن کاران برای اموزش وقت کمی میگذارند . در شبکه های اجتماعی دیده شده است که آموزش یک یا دو روزه فشرده هم دارند که شرکت در این کلاس ها اشتباه میباشد .

انواع کاشت ناخن ؟

کاشت ناخن در سه روش پودری و قالبی و ژله ای انجام میشود و بقیه کاشت ها پایه شان این کاشت ها میباشند;

کاشت ناخن پودری ، کاشت ناخن ژله ای ، کاشت ناخن قالبی ، کاشت ناخن اکریلیک

 

۱- کاشت پودری یا اکریلیک

کاشت پودری، کاشتی که زیاد به گوش علاقمندان به کاشت ناخن خورده است .این نوع کاشت در دو نوع انجام میشود کاشت با قلم و کاشت با قالب . در ردیف نخست کاشت های ناخن می باشد و به قولی کاشت مادر محسوب میشود و سایر کاشت های ناخن از این نوع کاشت منشاء گرفته و کاشت هایی با ترکیب مواد متفاوت و روش های مختلف با اسم های مختلف را بوجود می آورند.

۲- کاشت قالبی

این و نوع  کاشت کلا با قالب انجام میشود و طرفدار زیادی ندارد و تقریبا قدیمی و ا از رده خارج شده است.

۳- کاشت ژله ای چیست؟

کاشت ژله ای برای اب و هوای مرطوب و شرجی مناسب میباشد و در نواحی گرم و خشک کمتر استفاده میشود کاشت ژله ای کاشت زیبا و ظریف و شیک میباشد و ماندگاری کاشت ناخن ژله ای در آب و  هوای مرطوب زیادتر میباشد و اکثرا در آب و هوای خشک این نوع کاشت ترک برمیدارد. برای تنوع میتوانید برای یکبار هم که کاشت ژله ای انجام دهید تا به زیبایی و طبیعی بودن ان پی ببرید .

 

فرمر کاغذی کاشت ناخن چیست؟

✔️فرمر وسیله ایه که به عنوان قالب کاشت ازش استفاده میشود . فرمر را زیر ناخن فیکس کرده و مواد گذاری روش انجام میدهیم . بعد از اینکه مواد خودش را گرفت فرمر باید برداشته شود .

 

منظور از مواد کاشت ناخن چیست؟

✔️منظور از مواد هم همون لیکویید و پودر کاشت هست. قلم آغشته به لیکویید رو داخل پودر زده، پودر به حالت خمیری روی قلم قرار میگیره، و آماده کاشت هست.

 

انواع مدل های کاشت ناخن

انواع مدل کاشت ناخن ، مدل کاشت ناخن بیضی ، کاشت ناخن سر تخت ، مدل کاشت نوک تیز ، کاشت ناخن مدل عقابی ، مدل کاشت ناخن ذوزنقه ای ، کاشت ناخن مدل لوزی ، مذل مثلثی

انواع مدل کاشت ناخن

کاشت ناخن تهران

آموزش و کاشت ناخن تهران

17 دیدگاه درباره آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی در تهران

 1. کاشت ناخن غزل (مبتدی) گفت:

  سلام ..من واسه یکی از مشتری هام لاک ژل زدم دیروز الان اومده میگه لاک ژل مثل حباب بالا اومده و پوسته شده و کنده شده

 2. ناخن کار مبتدی (نجاتیان) گفت:

  من تازه کار هستم و از یه ناخن کار خواستم یه پرایمر خوب برای من معرفی کنه پرایمر اسیدی inm و غیر اسیدی nbi معرفی کرد .

 3. کاشت ناخن هانیه گفت:

  من چند ماه پیش آموزش کاشت ناخن تو آموزشگاه آرایشگری دیدیم و تازه شروع به انجام کاشت ناخن کرده ام . من مراحل کاشت ناخن درست اجام میدهم بعد از یک هفته من مشکل هوا گرفتن کاشت ناخن را دارم میتونید راهنمایی کنید .

  ضمنا ممکنه از لیکوئیدم باشه؟ چون چند بار که قلم رو اغشته به لیکویید میکنم تا باهاش مواد بردارم ظرف گوده ام انگار ته ش خمیر میشه

  • کاشت ناخن گفت:

   پاسخ هانیه

   عدم چسبیدن مواد و سوهان کشی هم میتونه باشه .

   نحوه مواد برداری تو دقت کن

   از مواد برداشتن و تمیز کردن قلم و نوع قلم و نحوه مواد گذاری و سوهان کشی همه اینا میتونه باشه ببین کدوم مرحله ایراد داری

 4. کاشت ناخن آرزو گفت:

  فکر نمیکردم کاشته ناخن به این سختی باشه🙈

 5. کاشت ناخن غفاری گفت:

  سلام خانوما اگه یکی بخواد مدرک بین المللی ناخن بگیره از کجا باید بگیره؟

  شرایط ش چه جوریه؟

  • کاشت ناخن گفت:

   پاسخ کاشت ناخن غفاری

   به یه آموزشگاه مراقبت و زیبایی(آموزشگاه آرایشگری زنانه) در شهر خودت مراجعه کن.

   به آرایشگاه یا سالن زیبایی برای گرفتن مدرک مراجعه نکن علافت میکنند. اگر در تهران هستی به آموزشگاه های بالا مراجعه کن .

 6. شهرزاد گفت:

  سلام

  بعد از چند روز مدرک ناخن برایمان میدند؟؟؟/

 7. کاشت ناخن مهشید گفت:

  بهترین مدرک برای کاشت ناخن در دنیا چه مدرکی است؟

  • کاشت ناخن گفت:

   پاسخ کاشت ناخن مهشید.

   بهترین مدرک کاشت ناخن در دنیا که منجر به استخدام شما در مراکز زیبایی میشود مدرک سازمان فنی حرفه ای است کهسازمانی تخصصی در دنیا است که به ارزیابی و اموزش و اعطا مدرک افراد آموزش دیده و متخصص میکند.

 8. لیلا خوارزمی گفت:

  سلام
  من برای مهاجرت م احتیاج به مدرک کاشت ناخن بین المللی معتبر از سازمان فنی حرفه ای دارم که قابل ترجمه هم باشد . آموزشگاه ی است که این مدرک را برای من بده . من تازه کار هستم و یکسال وقت دارم میخوام از ابتدا آموزش ببینم.

  • کاشت ناخن گفت:

   پاسخ لیلا خوارزمی

   عزیزم در ایران مدرک آرایشگر ناخن ، مدرک پدیکور مانیکور ، طراحی ناخن با لاک داده میشه . منظور شما کاشت ناخن با مواد میباشد. به نظر من شما میتوانید این مدرک را معدل سازی بکنید . و یه مقدار دیگه در کشورهایی مثل کانادا باید تو کلاس کاشت ناخن شرکت کنید . ولی به هرحال اگر این مدرک آرایشگر را داشته باشید هم هزینه تون کمتر میشه هم در زمان اموزش صرفه جویی میکنید .

 9. حدیث گفت:

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من با مدرک بین المللی در ایران میتونم مجوز شرو به کار بگیرم؟؟

  • کاشت ناخن گفت:

   سلام منظورتون از مدرک بین المللی چیه؟
   کاشت ناخن در ایران مدرک ندارد ولی مدرک مانیکور و پدیکور و طراحی ناخن (آرایشگر ناخن) را فنی حرفه ای میدهد و میتوانید با این مدرک کار کنید البته بعضی مواقع بازرس ها گیر میدند شاید لوازم تون را ببرند. باید از سالن مربوطه در این مورد پرس جو کنید .

 10. حدیث گفت:

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من آموزش کاشت ناخن دیدم و مدرک بین المللی دارم با این مدرک من در ایران میتونم مجوز شرو به کار بگیرم ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.